Napísali o nás

 . . .

Bacuľka Ivana Christová je žena, ktorá vzbudzuje obdiv - feminity.sk

Keď sa vysloví meno Ivana Christová, väčšine ľudí napadne slovné spojenie boj s kilami prehratý. Všetko však nie je len o výzore a svoje o tom vie aj Ivana, ktorá našla zmysel života inde.

 . . .

Christová nezabúda na najmenších pacientov: Rozdávala lásku i dary! - zenskyweb.sk

“ Pomôžme dnes, pretože zajtra môže byť neskoro ..." Práve týmto mottom sa riadi charitatívna organizácia Ivany Christovej – OZ Orin Panacea už 11 rokov.

 . . .

DFNsP - Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava

Občianske združenie ORIN Panacea, ktorého zakladateľkou a riaditeľkou je Ivana Christová, s finančnou podporou sponzorov Tescoma a New Yorker zorganizovalo 11. januára 2012 pre detských onkologických pacientov akciu Farebný svet. Hlavnou myšlienkou projektu bolo spríjemniť pobyt hospitalizovaným detským onkologickým pacientom v nemocnici. ...

 . . .

ANNA BOČKOVÁ - zenskyweb.sk

Ak sme schopní a máme možnosti pomáhať, potom sa pre nás pomoc stáva povinnosťou.“ Aj v tomto duchu sa niesol už ôsmy ročník charitatívneho podujatia Ružová noc, ktorý organizuje občianske združenie OZ Orin Panacea Ivany Christovej. V tento výnimočný večer sa nielen zabávalo, ale najmä pomáhalo detským onkologickým pacientom. ...

 . . .

Tatranská horská služba - ths-dz.sk

Nedeľné ráno v Tatranskej Kotline bolo upršané a fúkal silný vietor. Príroda ale akoby vedela, že do niekdajšieho kameňolomu, ktorý momentálne slúži ako tréningová oblasť na lezenie, sa chystá Ivana Christová s detičkami so svojej nadácie ORIN PANACEA, ktorej poslaním je zvyšovanie kvality života detských onkologických pacientov.

 . . .

Dobrá vec sa podarila - tescoma.sk

K tomu aby vznikali veci nadpriemerné a ojedinelé, je treba nielen súhru okolností, ale najmä poctivú a tvrdú prácu. To všetko sa podarilo v spolupráci s nadáciou Orin Panacea a Tescomy a tak sa malí pacienti Bratislavskej onkológie môžu vo svojom nedobrovoľnom domove cítiť aspoň trošku lepšie.

 . . .

Charitatívny večer Ružová noc podporí detských onkologických pacientov - slovenskypacient.sk

Bratislava 19. septembra (TASR) – Ružová noc je názov charitatívneho večera, ktorý organizuje Občianske združenie Orin Panacea.

Darujte nám 2% z dane

 

Platba trvalým príkazom

Jednorázová platba

Kontakt

Adresa
Zámocká 8, 811 01
Bratislava

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tel.: +421 903 427 250