Naše príbehy

Veľká vďaka patrí všetkým tým, ktorí finančne alebo aj iným spôsobom pomohli a podporili naše Občianske združenie. Pomohli k zrodu projektov obohacujúcich a pomáhajúcich životom našich malých chránencov. Zakúpili sa prístroje, rozbehla sa HAPPY TERAPIA, organizujú sa detské letné tábory, zveľaďujú sa nemocničné priestory. A vznikajú ďalšie a ďalšie nápady, projekty...

Svojimi darmi ste darovali deťom úsmev, radosť, podporu. Prispeli k skvalitneniu neľahkého pobytu v nemocnici nielen deťom, ale aj ich rodinám. Dávate im pocit, že v tomto náročnom a vyčerpávajúcom období nie sú sami. Je naozaj dobré vedieť, že ešte stále chodia po tejto zemi ľudia so srdcom.

Ďakujeme všetkým , ktorým nie je ľahostajný život deti a život okolo nás.

Petronelka


Ahojte, volám sa Petronelka :) Ivanke som vošla do cestičky v roku 2011 a od tej chvíle spolu zdieľame radostné aj ťažšie momenty v našich životoch... "Ivana Christová, ďakujem že si .... A vidíš tie hviezdy na oblohe ? A vidíš tie anjeliky ?......."


Erika


OZ Orin Panacea nam umoznila splnit velky sen , ked mojej dcerke Erike Svecovej darovali elektricky pridavny pohon k mechanickemu invalidnemu voziku. Nas kazdodenny zivot sa stal ovela lahsim vdaka prave tejto pomocke .Taktiez radi sa zucastnujeme kazdorocneho tabora anjelik kde je vynimocna nalada a vela novych zazitkov


 

ĎAKUJEME


Ivana Christová


OZ Orin Panacea je pre mňa jeako dieťa. Na začiatku som bola sama, no časom mi osud do cesty priviedol ľudí, ktorí môj sen videli a verili mu. Dnes vidím, ako „moje dieťa“ OZ Orin Panacea rastie, a nerobí radosť len mne, ale mnohým vážne chorým detičkám a ich rodičom.


Renáta Kubečková


Happyterapia a tvorivé dielne na detskej onkológii - 11 rokov

Aj keď vidím bolesť a beznádej rodičov a vtedy si občas dávam otázku: Vydržím to ešte? Ale život ide ďalej a keď vidím rozžiarené oči ostatných detí a vďačné pohľady rodičov, poviem si: Stoji to za to. Áno, idem ďalej!


Daniela Christová


Som veľmi šťastná že môžem byť súčasťou niečoho tak výnimočného. Najradšej mám náš letný onkologický tábor Anjelik kde celý týždeň s deťmi prežívame a zdieľame úžasné zážitky, plné radosti, smiechu a zábavy. Ďakujem celému tímu, dobrovoľníkom a samozrejme mojej mamine za to čo robí a že mi dáva túto úžasnú možnosť pomáhať.


Lenka Potočná


Prečo pomáham ja....k pomoci druhým v akejkoľvek situácii ma viedli rodičia odmalička a je pre mňa prirodzené pomáhať tam,kde viem. Tento rok som mala možnosť stráviť čas s deťmi v tábore Anjelik a bola to neuveriteľná skúsenosť..deti,ktoré bojujú o to najcennejšie - často o život , mi v mnohom otvorili oči. Som šťastná, že mám okolo seba ľudí, ktorí nezištne pomáhajú a tešia sa z pokroku iných. Ivana Christová je človek s veľkým Č, ktorý všetko,čo robí, robí s neuveriteľnou láskou, pokorou a vierou.


Tinka Karácsonyová


Patrím do tímu dobrovoľníkov už 3 roky. V tábore Anjelik zastrešujem tvorivú činnosť s deťmi. Táto práca ma napĺňa. Radosť mi robí, keď im môžem vyčarovať úsmev na tvári. Týždeň s týmito Anjelikmi mi dodáva silu a energiu na celý rok.


Kati Gilbert


Som dobrovoľníčka... učiteľka... telocvikárka na strednej skole....dostala som sa k detičkám vďaka mojej najlepšej priateľke Evičke Takacsovej....chcela som dať detičkam veľa veľa vitality a pozitívnej energie cez pohyb a tanec...


Ivana Vernarcová


Človek práve v týchto deťoch vidí obrovskú silu žiť, odvahu a chuť prekonávať prekážky a uvedomí si, že to má zmysel. JA ďakujem Vám deti, lebo ste úžasné a mnohokrát práve Vy dodávate tú chuť a odvahu nám!


Darujte nám 2% z dane

 

Platba trvalým príkazom

Jednorázová platba

Kontakt

Adresa
Zámocká 8, 811 01
Bratislava

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tel.: +421 903 427 250