Hlavní sponzori

Mary Kay

Edita Szabóová

riaditeľka spoločnosti Mary Kay pre Slovenskú republiku

Spoločnosť Mary Kay podporuje občianske združenie Orin Panacea už viac ako 10 rokov. Vďaka aktivitám Orin Panacea sa darí revitalizovať a skvalitňovať starostlivosť na onkologických oddeleniach nemocníc, v ktorých deti, a aj ich rodičia musia tráviť toľko času.


Tescoma

Miroslav Palát

konateľ spoločnosti

aj naša spoločnosť chce i naďalej pomáhať nadáciií Orin Panacea pri záchrane zdravia a života slovenských detí. Sme hrdí na to, že sme súčasťou pri realizovaní nadačných projektov, ktoré pomáhajú a zmierňujú bolesť pri dlhodobej liečbe nielen onkologicky chorým deťom ale aj ich najbližším.PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

 

Chief Executive Officer

Spoločnosť PROFI CREDIT je moderná európska spoločnosť, ktorá sa drží zásad spoločenskej zodpovednosti a preto pomáha aj tým najzraniteľnejším, deťom. Vyčariť úsmev na ich tvárach sa snažíme prostredníctvom vlastného  programu „Detský úsmev s PROFI CREDIT“. Spojenie spoločnosti PROFI CREDIT s viacerými charitatívnymi partnermi, otvára príležitosť pokúsiť sa zlepšiť životné podmienky mnohých detí a to nielen doma na Slovensku, ale aj tisícky kilometrov za hranicami Slovenska.


Slovenka

Mária Reháková


To, čo sledujem na dlhoročnej charitatívnej činnosti Ivany Christovej a jej ujasneného tímu, nie je "len" o peniazoch. Je to o veľkom nabudení a o nádhernej energii, ktorá je síce neviditeľná, ale lieči. Charitatívny večer Ružová noc je plná optimistických prognóz, nadeje aj sladkej budúcnosti. Ivana v každom človeku zapaľuje velku davku nadeje, ze vsetko cim clovek prechadza sa zmeni k lepsiemu. Vdaka spolocnej pomoci, vdaka spolocnej sile.Baldovska

Meno a Priezvisko


 


DoubleTree by Hilton

Rozwitha Bieber

generálna riaditeľka

Do tohto charitatívneho projektu sa vždy radi zapojíme, lebo úsmev detí robí svet krajším.Nadácia Vladimíra Bajana

Vladimír Bajan


 
Partneri

Sanomed

p.Juraj Derdák


Sme dynamická farmaceutická spoločnosť, ktorá prostredníctvom širokého portfólia liekov z mnohých terapeutických oblastí pomáha pacientom zvyšovať kvalitu zdravia a vracia nádej na lepší a spokojnejší život.


EPS

Miloš Potočný a Miloslav Fedorčák


Človek sa v dnešnej dobe často dostáva do situácií,kedy je nútený hľadať a prijať pomoc aj od iných. Nakoľko nás život podrobil mnohým životným skúškam, je pre nas prirodzené pomáhať iným. Vážime si pomoc každého ,kto vie nielen brať,ale aj dávať,pretože to je skutočným zmyslom života, ktorý žijeme.Cambridge

PhDr. Iveta Nemcová

Generálna riaditeľka

Jsem šťastná, že jsme se mohli připojit ke všem úžasným lidem, kterým nechybí empatie a svobodně pomáhají a ulehčují životy všem onkologicky nemocným dětičkám. Velké poděkování a muj obdiv patří zakladatelce nadace Orin PANACEA Ivance Christové.


Tatranská horská služba

PaedDr. Jaroslav Švorc

Predseda

Pre nás - členov Tatranskej horskej služby - je najvyššou ľudskou i spoločenskou hodnotou život a zdravie človeka. Ochrane tejto hodnoty sme zasvätili svoj život. Nikdy sme neľutovali a ani v budúcnosti nebudeme ľutovať ani čas, ani sily, ktoré sme vynaložili v prospech tých, ktorí našu pomoc potrebovali. Je to našim prirodzeným poslaním.
Ďakujeme


Darujte nám 2% z dane

 

Platba trvalým príkazom

Jednorázová platba

Kontakt

Adresa
Zámocká 8, 811 01
Bratislava

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tel.: +421 903 427 250