Letný onkologický tábor ANJELIK

"Našou hlavnou myšlienkou je „ sila prítomného okamihu “pomôžme dnes, pretože zajtra môže byť neskoro ...?? "

Tábory pre onkologickí choré deti sa konajú pravidelne každé leto a to už od roku 2007. Každoročne sa ho zúčastňuje viac ako 70  chorých detí z celého Slovenska. Počas týchto dní organizujeme pre deti úžasné aktivity so špeciálnymi terapeutmi, známymi osobnosťami a animátormi. Spoločne sa snažíme malých onkologických pacientov obdarovať láskou, optimizmom a dobrou náladou.?

Tento rok pripravujeme už 13.ročník Onkologického tábora Anjelik, ktorého môžete byť súčasťou aj VY! Budeme veľmi radi, keď sa zapojíte do príprav nášho tábora, či už kreatívnymi nápadmi na zaujímavý program pre detičky alebo osobne ako dobrovoľník. Veríme, že spoločne vyčaríme naším najmenším ten najviac HAPPY úsmev.

Prihlasovanie do 20.7.2019: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
onkológia Bratislava: Renáta Kubečková 0905 639 575, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
onkológia Košice: Eva Francová 0905 845 242, evickaf@post.sk

Teší sa na Vás tím profesionálnych animátorov a ľudí s dobrým srdiečkom, ktorí pre vás pripravujú nezabudnuteľný týždeň plný skvelých zážitkov.
S Láskou Ivana Christová a Váš tím ♥

ANJELIK- tábor 13.ročník 2019

 

Darujte nám 2% z dane

 

Platba trvalým príkazom

Jednorázová platba

Kontakt

Adresa
Zámocká 8, 811 01
Bratislava

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tel.: +421 903 427 250